Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó hajfestés Budapesten?

Olcsó hajfestés Budapesten?

Figyelt kérdés
Sötétbarna a hajam, feketére festetném, még hajfestéket is vinnék. Elrontani nem lehet, én szoktam magamnak csinálni egyébként, csak már elegem van abból, hogy minden fekete lesz utána a fürdőszobában. Tudtok ajánlani pénztárcabarát fodrászt, akár tanulót?
2022. jún. 27. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Fb-n hajmodelles csoportban erkeklodj.


Ha hosszú hajad van, az sehogyse lesz olcsó szalonban. És sokan nem is kenik fel a hozott festéket se.

2022. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A város melyik részén keresel? Mert igazán olcsót a rosszabb hírű környékeken fogsz találni, évtizedek óta fel nem újított fodrászatokban. (Megjegyzem, attól még az ott dolgozó nem feltétlenül rosszabb fodrász, mint aki menő szalonban dolgozik. Tettek már az én hajammal csodát ilyen "kispiszkos" típusú helyen is, és szúrta már el a Laffertonban is az egyik csaj.)
2022. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!