Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenkinek ennyire sok, erős...

Mindenkinek ennyire sok, erős és sűrű a szőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem eléggé erős, legtöbb helyen fekete szőrőm van. A térdem és attól lefelé nagyon erős, sűrű fekete szőr van, ha teljesen hagynám kinőni olyan lenne mint egy férfinak... A térd feletti rész szintén elég jól láthatóan szőrös csak gyengébb mint alul. Valamint nekem a lábán hátulján is ugyanolyan erős a szőr.

A nemiszerv részt nem kell részletezni ott is ugyanúgy nagyon erős és fekete szőr van.

A hasamon is vannak fekete szőrszálak kB köldökig, utána világosabb. A mellemen körbe (mellbimbó) körül vannak fekete szálak. A kezem is szőrös, igaz gyengébb de feketés/szürkés. Es a hónaljam dettó, erős, sűrű fekete.

Valamint ez Kinos de fekete bajszon szokott lenni csak nem annyira erős.

Nektek is ennyire erős és sok?



2022. jún. 25. 16:44
 1/8 anonim válasza:
77%

Szia!


Ez teljesen genetika függő, valószínűleg valamelyik szülődnek vagy nagyszülődnek hasonló volt. Tehát nyilván nem mindenkinek lesz ilyen erős, ahogy a színe sem mindenkinek hasonlóan sötét. De a gyakori gyantázással, vagy hasonló módszerekkel egyébként gyengülhet a szőr és a mennyisége is csökkenhet idővel. De persze ez sem 100%

2022. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

A labszaram durván szoros,

Combom és a csombom hátulja szinten, karom egyáltalán nem és ami van az is pihe és szőke, arcom nem, mellem szules óta eléggé , koldokom alatti rész szinten ! Hónalj normál szinten!

Utálom , de sajnos ez van ! A combom zavar a legjobban , eddig szortelenito kremeztem, most nagyon gondolkodom a gyanta atallasra , borotva kizart megjobban megerosodne, epilator nekem nagyon faj, főleg combon, így marad a gyanta !

2022. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugyanaz mint neked, nyugi :D
2022. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen,nekem is kb ilyen.
2022. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Fuj. Nekem nem. Alig van szorom
2022. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen mindenkinek ugyanolyan vastag es hosszu a szőre mint Neked, mm pontosan!
2022. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Am utolso voltam hatha ezt nem pontozzatok le, konkretan akk is alig van rajtam szõr hiaba pontozgattok , menjetek borotvalkozni inkabb
2022. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkinek,de sajnos vagyunk jópáran,többek közt én is. Nem részletezem,mivel gyakorlatilag a teljes testfelületem szőrös. L.
2022. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!