Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamivel meg lehetne növeszteni?

Valamivel meg lehetne növeszteni?

Figyelt kérdés

Remélem, jó kategóriába írom..

Az a helyzet, hogy közel fél éve borzalmas állapotban van a szempillám.. Szerintem az evészavarom miatt.. Hogy nem vittem be vitaminokat, normális tápanyagokat (?).. De lehet, ez butaság. (Minőségi szempillaspirált is használok, szóval ilyen ok miatt sem lehet a problémám..mármint,

hogy az lenne rossz..)

A lényeg: Nagyon megritkult a szempillám, illetve booooorzalmasan rövid. De mindig is rövid volt. Ha kispirálozom a szemem, akkor meg 1-2 szál pilla is kihullik, és belemegy a szemembe, karcolja, alig tudom kiszedni… Egy szóval: katasztrófa.


Van bármi olyan drogériában található, vagy bármilyen házi praktika, amivel hosszabb lehetne, illetve “megállítaniá” ezt a folyamatos ritkulást, hullást? Jó lenne 1-1.5 hónap alatt megnöveszteni őket.. Ricinus olajról hallottam eddig.. Nincs valami más esetleg?:/



2022. jún. 18. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ricinus olajjal nagyon kell vigyázni, nehéz megoldani, hogy ne menjen a szemedbe. Esetleg egy rozmaringos főzetet keress a neten. A rozmaringtól is nől mindenféle szőrzet.
2022. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!