Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szerdán mostam meg a hajam...

Ha szerdán mostam meg a hajam és ma este is megmosnam az gyakori lenne?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 naponta szoktam hajat mosni, de most, hogy ilyen meleg lett már kicsit zsírosnak tűnik a 3. napon. Szerintetek ez ártalmas lenne a hajamnak?

Valamint olvasgattam ilyen kérdéseket, és azt írták neki, hogy ha szőke akkor oké. Mi köze van ennek a hajszínhez?

Nekem egyébként barna a hajam.



2022. jún. 18. 17:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha nem tűnt volna fel te vagy aki itt vitatkozik. :)

"undorító amikor a párnám koszos lesz a hajamtól" fodrász vagy, igaz annyira nem értem miért a te hajadba megy a vendégeid haja de a te dolgod viszont értsd már meg, hogy TE ezért mosol hajat, de én nem vagyok fodrász nekem felesleges mert nem lesz "kosz" a párnámon... Menni fog ennek az információnak a feldolgozása?

Hihetetlen vagy. Ki mondott olyat, hogy nem koszos a zsíros haj? Annyit írtam, hogy nem fog hullani belőle semmi ha zsíros. A fürdés más dolog. A hajnak nem tesz jót a sok víz de mindegy.

Nem hagyom dzsuvásan ezért is tettem fel a kérdést.

Ne farassz a hülyeségeiddel kérlek. :)

2022. jún. 21. 10:51
 12/14 anonim válasza:
Nem bírom szó néklül hagyni a dolgokat. Bocs! Amúgy nem kell kérdést feltenni ha a válaszokat nem érted. Magam példának írtam, hogy a mindennapi mosás ellenére sincs semmi baj a hajammal. Ergo bármit csinálhasz vele mert nem lesz baja a Te hajadnak sem. Így már érted a reakciót? ;)
2022. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy ha minden nap mossa az ember a hajat egyrészt nem egészséges, másrészt a hajad hozzászokik és gyorsabban fog zsirosodni.
2022. jún. 21. 11:05
 14/14 anonim válasza:
Ez sem igaz. Akkor fedi , csak ezt ha rossz a sampon amit használsz. Akkor a fejbőröd ugye kiszáritod vagy túl zsírozod a kence-ficékkel és attól lesz rosszállapotu a fejbőr. A hajad élettelen keratinból áll. Ritkán a parókákat kell mosni hogy minnél tovább tartson az élettartalma. A hajas fejbőrre nem.
2022. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!