Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megromlott az önbarnító?

Megromlott az önbarnító?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem egy Dove testápolós önbarnítót. Akkor 1x használtam és másnapra rendesen látható volt. Idén 2x használtam először pár óráig volt rajtam aztán lemostam, 1 árnyalatot ha barnultam, de az sem biztos. Most fent hagytam egy éjszakát és nagyon talán 1 árnyalat, de lehet csak szeretném és valójában ugyan olyan.

Megromlott és emiatt már nincs hatása?

Halottam olyat önbarnítókról, hogy 1 év a szavatossága, de ez testápolós és mivel csak 1x használtam nem szerettem volna már kidobni.

Mással is volt már ilyen?



2022. jún. 18. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
van rajta egy jelzés, ilyen kis tégelyben beleírva szám, ami lehet pl. 12M, 24M stb. ezt keresd meg, ez jelzi, hogy felbontás után meddig jó. az M betű hónapot jelöl, ha 12M van rajta az azt jelenti hogy 1 évig jó, vagyis 12 hónapig, ami jelentheti, hogy lejár lassan,vagy lejárt, így lehet rosszabb a hatása
2022. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!