Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne úgy szörtelenít...

Igennem3 kérdése:

Hogyan lehetne úgy szörteleníteni intim testtàlyon hogy ne patoggjon ki utàna?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Gyantàzás, kozmetikusnál. Ő tudja, hogy mivel kell kezelni.
2022. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Arcbalzsam, majd 4-6 óra múlva babahintőpor. Ha ez sem segít akkor amit az #1-es írt.
2022. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én borotválni szoktam. Az a lényeg, hogy óvatosan, sok borotvahabbal kell csinálni és a végén jó hideg vízzel kell átöblíteni az egész területet (a hideg összehúzza a pórusokat és nem pattog ki majd)


Ha először borotválod, akkor számíthatsz kipattogásra, de hozzászokik majd a bőröd.


Ha tartós szőrtelenseget akarsz, akkor valóban a gyantázás a jó megoldás.

2022. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Úgy, hogy közben magyar szótárt lapozgatsz…
2022. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
mivel csinálod?
2022. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A borotva egyeseknél pattanásokat okozhat. Inkább szőrtelenítő krémet vagy gyantát ajánlanék.
2022. jún. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

6.


Én is a szőrtelenítő krémet javaslom, viszont utána érzékeny lehet a bőr, érdemes egy kicsi gyulladáscsökkentő kenőcsöt is kenni oda. :)

2022. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én mindentől kipattogok. Kozmetikushoz járok gyantáztatni, de még úgy is. Neogranormonnal szoktam bekenni, valamit segít, de csodát nem tesz. Az az igazság, hogy szerintem akinek érzékeny bőre van, az csinálhat vele akármit, ki fog valamennyire pattogni.
2022. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!