Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a seggem fölé ér a hajam,...

Ha a seggem fölé ér a hajam, mennyi idő kell még kb h seggig érő hajam legyen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Elég hátrahajolni hozzá.
2022. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Átlag havi 1 cm.
2022. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Erősen függ attól, hogy mekkora a segged?
2022. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek van egy természetes limit, amit a haj elér, és nem nő tovább.


Szóval lehet soha.


Ha viszont tud nőni, nem törik, akkor textúrától függően 1-4 év.


Ha nagyon szoros göndör, akkor akár több is.


De az se mindegy hány centi vagy, mert egy 2 méteres csajon ez 25 centi, egy 150 magason meg 5...

2022. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
157 cm vagyok
2022. jún. 5. 18:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Neharagudj 4es de ekkora hülyeséget még életembe nem hallottam. Amig az ember él, addig nő a haja, most ha le vágnám a hajam, akkor vissza se nőne? Ez most tenyleg hulyeseg volt. (Nem rosszbol)
2022. jún. 5. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastad amit írtam?


Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem nő, hanem egy bizonyos idő után kihullik a haj, és új bébihajak jönnek a helyére.


Ez az amit a hajkefén látsz.


Na most ez alatt a ciklus alatt tud nőni egy bizonyos hosszt, és aztán kihullik.

Ez a limit, nem fogod tudni a hajhagymákhoz ragasztani a szálakat, és tovább növeszteni.



Azt hittem ezt mindenki tudja.

2022. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben én értemxd de az azért még nem 100% hogy a hajam nem lesz seggig érő. Csak van mindenkinek egy limit. És ezt pontosabban ki lehet valahogy deríteni hogy nekem nől e egyaltalan a hajam, vagyis hogy hosszabodik e, vagy nem?
2022. jún. 5. 20:03
 9/10 A kérdező kommentje:
7. Ezt a limitet tinikorba is ell lehet érni? Vagy akkor még hosszabb lesz a haj.
2022. jún. 5. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez genetaika kérdése is, de igen, el.


Van akinek ez mondjuk hátközépig érő, van akinek térdig, másnak meg a testmagasságtól jóval több.

2022. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!