Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány hónapban hányszor vasalha...

Hány hónapban hányszor vasalhatom ki a hajam? Mennyi NEM árt neki?

Figyelt kérdés
Nem vasalnám rendszeresen,csak alkalmanként.Hullámos hajam van,vékony szálú(annyira nem),mellig érő,1-2 nap alatt be szokott zsírosodni.Gondoltam ritkán majd esetleg kivasalom hogy valami "új" frizurával álljak elő.Mennyi hajvasalás az ami még nem árt a hajamnak?
2010. szept. 18. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a hajad minőségétől függ. Vannak, akiknek jobban bírja a haja, van, akinek hamar megrongálódnak a szálak. És persze van az is (mint ahogyan én voltam vele, hogy "áá, úgysem rongálja nagyon", aztán ezt csináltam évekig, és a fenékig érő hajam most vállig ér... Döntsd el magadban, hogy megéri-e.
2010. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve minden hétköznap kivasalom és semmi baja a hajamnak, a fodrászom is dicséri. Ha törődsz a hajaddal, semmi gond nem lesz, hővédő, tápláló samponok. Én konkrétan a Got2b Guardian Angelt használom 220°C-ig jó, és Pantene Natur Fusion sampon+balzsam.
2010. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hajvasalással az a baj, hogy rá lehet kattanni. ha észreveszed hogy milyen fényes és selymes lesz tőle, nem bírsz majd leállni vele. egyébként már egy alkalom is árt a hajnak. a hajvasalók 150-220 fokon működnek jól. a haj 60at bír elviselni roncsolódás nélkül.
2010. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kivasalhatod minden nap, ezeket már mindennapos használatra tervezik, ezért nem rongálják meg a hajat.
2010. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!