Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás ádámcsutkánál?

Borotválkozás ádámcsutkánál?

Figyelt kérdés

Kamaszként néha zökkenőt jelent egy-két új dolog, ilyen most a borotválkozás az ádámcsutkánál és környékén. Elég nagy gégeporcom van. Arcszőrzetem helyenként nő, de ahol van, ott már erőteljesen van jelen, szóval szükségesnek tartom a borotválkozást. Nyakamon kb egy környéken ilyen jelentős, az pont az ádámcsutkámnál van. Ezt utálom a legjobban borotválni, szerintem érthető okokból. Elég érzékeny rész és nagyon nehéz hozzáférni, sok időbe is telik a többi területhez képest.

Tudtok valamit ajánlani, amivel könnyebben menne? Esetleg gép? Csak hagyományos borotvával van tapasztalatom.



2022. jún. 2. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Villanyborotva nagy csoda am.
2022. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hajvágóval trimmelem vagy villanyborotvával nyírom azzal valóban semmi gond.

De klasszikus borotva esetén nekem is nehezítő tényező az ádámcsutkám. Olyankor az ottlévő bőrt szoktam félrehúzni valamennyire, és úgy használom rajta a borotvát. Kicsit kellemetlen, de hamar megvan így.

2022. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. jún. 4. 16:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!