Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi fényvédőt használtok...

Mennyi fényvédőt használtok az arcotokra?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt ajánlják, hogy két ujjnyi fényvédőt kell felvinni az arcunkra. Nekem ez rengetegnek tűnik. Az olcsóbb árkategóriában (ezt engedhetem meg magamnak) még nem találtam olyat, ami ekkora mennyiségben ne lenne túl nehéz, túl zsíros. Illetve így elég gyorsan is fogy.
2022. jún. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én két ujjnyit teszek fel belőle, nem érzem soknak, pedig zsíros a bőröm. Viszonylag olcsóbb árkategoriából ezt használom: Nivea - shine control, DM-ben lehet kapni 30 faktoros változatát, Müllerben pedig már az 50-eset is. A kiszerelése 50 ml, nekem egy hónapig elég.
2022. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 ujjnyit kb. De ebből a nyakamra is jut.
2022. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Ha nagyon napos helyen vagyok nagyon sokáig, akkor kenek az alapozóm alá egy kb. cseresznyényi fizikai fényvédőt, egyébként nem használok ilyeneket.
2022. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!