Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy ha kiengede...

Miért van az, hogy ha kiengedem a hajam akkor többen megszólítanak vagy észrevesznek mint ha összefogom?

Figyelt kérdés
Mióta növesztem azóta van ez. Már egészen szép hossza van, frufrus is. Amikor összefogom hajgumival olyan fiús az arcom viszont ha kiengedem és kiegyenesítem akkor párszor volt, hogy boltban is meglepődtem egy idősebb férfi kérdezett egy termékről hogy melyik az, pedig nem is voltam eladó, buszmegállóban is egy néni kérdezett tőlem hogy mikor jön, ekkor is ki volt engedve. Többen leülnek mellém pl.megállóban vagy bárhol, mikor össze van fogja akkor mintha kerülnének, furának tartanának:D...Mikor összefogom akkor kb mintha láthatatlan lennék, furán is néznek rám valahogy. Ennyire számít ha ki van engedve a haj és hogy áll rajtam? Mert korábban azért is fogtam össze, mert nagyon nem volt önbizalmam igazából most se de mióta hosszabb lett a hajam azóta kényelmesebb hordani. Meg azóta kicsit csinosabban is próbálok öltözködni de még kényelmesen. Mikor barátnőmmel megyünk ide oda, neki általában ki van engedve és egyenes meg vörös na őt annyiszor szólítják meg, míg mellette vagyok én mintha láthatatlan lennék ilyenkor mikor össze fogom, ilyenkor irigykedek rá pedig nem szeretem annyira a figyelmet. Meg fotókon is látom, hogy ha össze van fogva az arcom tök csúnya míg ha ki van engedve és egyenes akkor csinosabbnak látom. Pedig más lányokon ha látom hogy ők is össze fogják ők ugyanolyan csinosak nem mint én. Huszonéves vagyok, N.

2022. máj. 29. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látványosabb.
2022. máj. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szebb így viselve
2022. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Egy szép hosszú haj vonza a figyelmet. Amúgy is egy hosszú hajzuhatag a nő legszebb ékszere. Férfiként én is a hosszú hajra figyelek fel először, ha ki van bontva látványosabb. De egy copf vagy fonat is tud szép és vonzó lenni. Sőt még a konty is, mert az meg titogzatos, hogy vajon milyen hosszú lehet a haja az illető lánynak.
2022. máj. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
a hosszu hajú csajok a menők!
2022. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Csúnya az arcod.
2022. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lofarkas lanyok egyedulallok es megkozelithetetlenek
2022. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!