Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le akarom brotoválni a fanszőr...

Le akarom brotoválni a fanszőrzetemet, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam, és nem akarok megsebesülni. Fiú vagyok.


Tudtok esetleg tanácsot adni?



2022. máj. 28. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Előtte vágd rövidre a szőrt ollóval vagy testszőrnyíróval. Utána meg figyelj arra, hogy a bőr meg legyen feszítve.

(Amúgy kifejezetten kérte a partnered, hogy borotváld le? Mert nem mindenkinek tetszik ám úgy...)

2022. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

van egy csomó youtube videó... annál jobban nem lehet elmondani... Nézd meg.. pölö...


[link]

2022. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, ne privizgess! Elvből nem válaszolok privikre.
2022. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a farokborotválós homár gyerek megint.
2022. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én géppel nagyon rövidre levágom és utána borotvával fürdés után, hogy jó puha legyen a bőr és akkkor nem vágom meg magam. És borotva habot is használok
2022. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha borotválsz mindenképp használj borotvahabot a területen, ne szárazon csináld. a növés irányába borotváld először és utána ellentétesen, így kevesebb az esélye a benövésnek. miután megszáradt a bőr kend be babaolajjal.
2022. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fürödj meg meleg vízben, majd törölközz meg! Kend be borotvahabbal, várj kb 1 percet, aztán szépen óvatosan kezdd el lehúzni a szőrt! Egy helyen csak egyszer menj végig, ha nem sima még, kend be megint habbal! Hab nélkül semmiképpen se csináld! Ha végeztél, hideg vízzel öblögesd a területet! Ez azért fontos, hogy ne pattogjon ki a bőröd! Az első alkalomnál számíthatsz arra, hogy kipattog, de hozzá fog szokni a bőröd!


Fontos, hogy a következő borotválásig el kell telnie minimum 5 napnak!

2022. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!