Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik dezodort ajánlod?

Melyik dezodort ajánlod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lány létemre nagyon büdösen izzadok.

Valaki jár még ugyanebben a cipőben?

Nektek melyik dezodor vált be (akár férfidezodor is, ha edeskes illata van)?

17/L


2022. máj. 27. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Akkor nem dezodort keresel, hanem izzadásgátlót, jól értem?

Nálam a Garnier Minerals segített eddig a legtöbbet, hosszas kísérletezgetés után. Szintén izzadós vagyok, és elég hosszú listám van, hogy mi minden nem vált be.

2022. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, izzadásgátlót keresek :) köszi a tippet, mindeképp kiprobalom
2022. máj. 27. 16:49
 3/12 anonim válasza:
66%
Én is sok mindent kipróbáltam már nekem eddig a Nivea 48h pearl and beauty és a rose touch jött be.
2022. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Semmi más nem vált be, csak az olivia naturals krémdeo. Előtte bármit kentem/fújtam magamra nagyon büdös volt az izzadságom. Ezzel is izzadok valamennyire, de szagtalan, egész nap még nyáron is.

N

2022. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Fürdést javaslom, még ha radikális megoldás is. F
2022. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
+1 a fürdésre. A dezodor nem oldja meg a probléma forrását, hogy igénytelen, ápolatlan vagy.
2022. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
92%
Garnier minerals golyós és a fekete kupakos, fehér dobozos Rexona golyós. Hardcore edzéseket is bírnak, bár a garnierből most olyanom van, ami megfogja a ruhát (zöld kupakos), a többi nem fogta meg.
2022. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én se találtam meg az ideálisat hasonló problémával. Hiába fürdök, mosom a hónaljamat naponta többször, egy forró nyár de inkább a téli stresszizzadság nagyon próbára teszi a deot.

A Rexona fekete kupakosnak (golyós) a boltban még elment az illata, de magamon már utálom, nagyon szúrós, kellemetlen, keserű szaga van, és belekeveredik az izzadság szaga is. De az tény, hogy az tartja leginkább szárazon a bőrt és szépen hamar beszívódik. A spray szaga szintén nem jön be.

Nivea Pearl and Beauty krémdeonak púderes illata van és kb okés, de egy kicsit kevésbé tart szárazon, illetve picit felveszi az izzadság szagát. Ami nagyon tetszik télire, az a Dermaflora (kókuszos) krémdeo. Egyrészt természetes összetevői vannak, másrészt finom mézes krémes illata és nem büdösödik be rajtam sem. Másrészt relatíve száraz marad a hónaljam, de nyárra ha az izzadság gátlása a fontos, akkor nem rexona szint (de a Nivea szintjét hozza).

Próbálkoztam saját márkásokkal is. A Balea nagyon nem vált be (sensitive), nedves, nem szívódik fel, önmagában finom illat, de rajtam nem tudja elnyomni az izzdságszagot, büdösen keveredik, és egyáltalán nem tart szárazon. Asszem a mülleres legolcsóbb sensitiv szintén hasonlóan teljesített, talán nem olyan borzalmas szaggal.

Isana vagy Dove elég jó volt, púderes illattal, kicsit nehezen szívódik be, és az sem tart szárazon, de legalább az illata jó marad.

Foltot nem nagyon tapasztaltam, talán a Balea hagyott. De nincs sok fehér ruhám, úgyhogy nem tudom megmondani. Egy kis foltot valószínűleg a legtöbb hagy. Néha ki szoktam dörzsölni nedvesen, szódabikarbónával a ruhák hónalját mosás előtt, illetve elvileg az ecetes áztatás is jó.

2022. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 4-es írt, Olivia krémdeo, hosszú nap végén sincs szagom.

Emellett az izzadást tökéletesen visszafogja a Solutio Antisudorica is.

2022. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kedves 5. és 6. válaszolok!

minden este fürdök, reggelente és suli után pedig megmosom az arcom, mellkasom és természetesen a hónaljam. kétféle tusfürdőt használok, egy noname cseresznyéset csak az illata miatt és egy Alverdés citromosat.

nálam is valószínűleg a stressz a ludas, harmincszor is lefürödhetnék egy nap, mindig rossz lenne.

2022. máj. 28. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!