Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pakolás sérült hajra?

Pakolás sérült hajra?

Figyelt kérdés

Szőkítés után még régebben leégett a hajam. Most már barna, de így nagyon látszik. Tudnátok ajánlani valamilyen regeneráló, hatásos pakolást?

Vágva már volt, így is rövid.


2022. máj. 26. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam képet keresni, hogy pontosan milyen az a leégett haj!? De nem is találtam. Viszont arra gondolok, hogy azt a részt még mindenképpen le kellene vágni, mert elég menthetetlenül hangzik.

Előtte még megpróbálhatsz egy professzionális hajújraépítő terméket, valamilyen plexet. De egy cassia pakolás is csodákra képes. Írom ezt úgy, hogy több száz féle hajápoló terméket kipróbáltam már az évek során a fenékig érő hajamra, szóval van tapasztalatom.

2022. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen elvékonyodott a hajam, vizesen gumis, pöndörödik.

Sajnos elég ramaty, de már ennél többet ha vágatok belőle az nagyon fiús lenne.

Tudsz esetleg konkrét terméket ajánlani?

2022. máj. 26. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ollo
2022. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el amiket ajánlottam azok közül bármelyik márka jó! Ezektől jobbak nincsenek, ha ezek nem hatnak akkor mehet a "fiús" frizkó esetleg egy kis póthajjal míg meg nem nő.
2022. máj. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olló.

A sérült hajat "regenerálni" nem lehet, az nem olyan mint pl a bőröd. Vágasd le a roncsolódott részeket és ápold a maradékot és vigyázz rá.

2022. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

huha hát ha ténylegesen leégett ott a hajad, azon tényleg nem nagyon lehet segíteni, max a töredezettséget, szárazságot tudod javítani egy jó minőségű pakolással. De ehhez lehet nem elég egy drogériás kence, hanem professzionális termék kell fodrászkellékesből.

Ehhez viszont fel kell mérni a hajad állapotát és minőségét, amihez ajánlani tudnak neked terméket.

Olapex pl segíthet regenerálódni kicsit, de vágni biztos kellene belőle.


Ami nagyon jó drogériás talán, az Elseve Dream Long lamellás kondicionálója a 'Wonder Water'.

2022. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:

Le kell vágni jó rövidre, csak úgy tudsz megszabadulni a roncsolódott hajtól. Én is azt csináltam. Bayalage barna hajat kértem egy kevés szőkével, erre az egész hajamat hamvasra szőkítették, ami viszont két mosás után sárga lett, és nyúlt az egész, mint a gumi, nem volt haj tapintása.


Nyár van, még jól is esik, hogy nincs az a súly, nem lóg a nyakamba, hátamra, és összefogni sem kell, mert attól meg nem szellőzik, bepálik.


Ráadásul nem marad örökre rövid, van mindenféle termék, amitől gyorsabban nő. Hetek alatt meglátod a változást, és addig is ápolni kell a maradékot, hogy az is egészséges legyen majd, ami kinő.

Szerintem ennyit megér, hogy egészséges legyen a haj, az enyém is nagyon puha, szép lett és világosbarnára festettem.

2022. jún. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!