Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázásról pár infó?

Gyantázásról pár infó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok.

Egy hét múlva megyek életem első gyantázására kozmetikushoz.

Eddig itthon már szinte mindent próbáltam. A borotva az állandó, de szereztem már be Wax Me gyantamelegítő+gyantát, szőrtelenítő krémet, epilátort, de egyiket sem éreztem az igazinak.

Tartósság szempontjából a gyantát mondanám a legjobbnak, viszont magamnak nem tudom rendesen, pedig sokat olvastam róla, igyekeztem videókból is elsajátítani.

Aztán mivel magamnak nem igazán megy, így mindig visszatérek a borotváláshoz, viszont nagyon irritált lesz tőle a bőröm.

Így úgy döntöttem,hogy profihoz megyek, kipróbálásképp egy hónalj gyantát szeretnék.


Az lenne a kérdésem,hogy ilyenkor (délutáni időpontom van) zuhanyzás után használhatok dezodort?

Illetve, ha majd beválik,intim gyantára is kérnék időpontot, erről tudnátok mesélni nekem?


2022. máj. 23. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
*elnézést, úgy értettem,hogy a kezelés előtt zuhanyoznék itthon, és a zuhany után tehetek-e hónaljra dezodort, vagy nem ajánlatos gyantázás előtt?
2022. máj. 23. 18:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Használhatsz, de nem fontos. Át fog törölgetni fertőtlenítő/előkészítő kendővel.


Én amikor munkahelyről mentem, akkor indulás előt a wc-ben megtörölgettem magam nedves kendővel.


Az intim is nagyon hasonló lesz :)


Deréktól lefelé levetkőzöl, ő előkészíti a bőrt, aztán legyantáz. Egyszer az egyik térded fordítod ki oldalra, aztán a másikat.

A fenék résznél vagy oldalra, vagy hasra fekszel, esetleg maradsz háton fekve és mindkét lábad felemeled, kezeddel a törzsedhez szorítod. Ahogy kényelmes.

2022. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!