Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hialuront vegyem meg?

Melyik hialuront vegyem meg?

Figyelt kérdés

Az arcom alapból zsíros, viszont a szemem alatt nagyon érzékeny és száraz.

Szeretnék venni hialuront, főképp a szemem miatt, de az arcomra is tennék belőle.

Van a G&Gnek kettő fajta, az egyik száraz/normál bőrre, a másik zsírosra. Mit gondoltok, melyiket kellene megvennem inkább?


2022. máj. 21. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok tájékozatlan, de a tiszta hialuron, amiben más adalék nincsen, az bármely bőrtípusra használható.Nedvességet köt meg a bőrben, ennyi a szerepe.Érdemes nedves bőrre felvinni.


Az viszont tény, hogy zsír kell ahhoz, hogy a nedvességet meg tudja kötni a bőr.Zsíros, vízhiányos bőr az létezik, de a zsírhiányos bőr az mindig vízhiányos is.


Tehát a kérdés az, hogy a száraz bőrre való hialuronba tesznek vajon valami zsírosító anyagaot is?Nem tudom.


Én a Revox hialuronját használom, 2000Ft a Dm-ben.Ezt úgy tudom lehet tenni minden bőrtípusra.Nekem egyébként korpás-szebóreás(zsíros, vízhiányos) bőröm van.

Én nedves bőrre teszem, utána erre teszek még más szérumot, vagy csak krémet.

2022. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!