Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vegyem rá a barátnőm...

Hogy vegyem rá a barátnőm hogy picit hosszabb legyen a haja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez az ő dolga stb, de volt egy időben amikor hosszú haja volt és rohadt szexi volt, most is jó nem azt mondom, csak most kb a válláig ér és én szeretném hogy picit növessze, és ezt úgy mondani hogy ne legyek "sértő" úgymond
2022. máj. 15. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, fogadd el úgy ahogy van. Tehetsz neki említést, hogy nagyon tetszett neked a hosszú haj, de ennyi.
2022. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Szakíts vele, nem érdemel meg
2022. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

A baránőd szóval te tudod, hogyan beszélj vele. Elmondod, hogy neked az jobban tetszett, de így is tetszik.

Én nem sértődnék meg ezen az biztos.

2022. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy.
2022. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Kerdezd meg tole, hogy nem szeretne-e ujra megnoveszteni, mert az neked nagyon tetszett.
2022. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem szerencsés az ilyet nyárra időzíteni. Így is meleg van nemhogy hosszú hajjal, plusz még mosni is nyűg.
2022. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha olyan mint én, akkor sehogy. Én pl nem sértődés meg,de én olyan vagyok,hogy megyek a saját fejem után. Tanácsokat meghallgatok, de végső soron úgyis én döntöm el, nekem mi a jó. Nekem pl most derékig erő vörös hajam van, de ha holnap úgy kelek fel, hogy nekem lila pixie kell kék csíkokkal, akkor az lesz és nem fog érdekelni kinek tetszik, kinek nem. Szóval ha a b.nőd is ilyen "szabadabb lèlek" aki elsősorban saját magának akár megfelelni, akkor inkább fel se hozd neki.


Amúgy meg: gondolom nem a haja miatt szerettél bele. Ne ezen a pár centin múljon a dolog. :)

2022. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A fejét miben befolyásolja, hogy mekkora a haja? Igazolvány képen alig látszik a különbség.


Én arra gondolnék, hogy vagy megteszem, amit nem akarok, vagy elfogadom, hogy nem szeretsz.

2022. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!