Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik haj? Vörös vagy szőke?

Melyik haj? Vörös vagy szőke?

Figyelt kérdés

A hajam feketés barna, Szeretnék váltani



Ez az álom hajam amit sose kaptam meg fodrásztól, így inkább otthon festem a hajam dobozos festékkel.

[link]


De ahogy nézegettem ez is meg tetszett, de félek hogy nem tetszene magamon: [link]

Világos fehér bőröm van. Azt mondják a jelenlegi hajam nem áll jól,

igazából az érdekelne hogy melyik szebb esetleg melyikkel menne kvésbé tönkre a hajam.. és hasonlók

L, 2x éves



2022. máj. 14. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Most festve van feketés barnára?? Ha igen, akkor abból mindkét szín kihívás fodrásznak is. Nem tudja mindegyik szépen megcsinálni.

A 2. gyönyörű szín. Érdekesebb is, mint 1. Ha jól áll, akkor én azt választanám. Nekem sajnos semmi vöröses árnyalat nem áll jól.

2022. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 2. legyen, nagyon szép. Mindenképo fodrásszal csinaltasd!

Az is számít, hogy hideg vagy meleg típus vagy. Az első inkabb hideg a második meleg szóval ez alapján dönts, hogy melyik állna jobban.

2022. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen bőröm van és nem tudom hogy jól állna a
2022. máj. 14. 19:35
 4/7 A kérdező kommentje:
A 2. Haj
2022. máj. 14. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor előbb menj el egy színtanacsadasra. Ha tudod mi a típusod sokkal könnyebb dolgod lesz. Illetve nem mindenkinek áll jól a vilagos haj sem. Pl én is elvesztem a karakterem és olyan semmilyenné tesz.


Mivel sokat kell vilagositani ezért bármelyikkel tönkre tud menni a hajad. És tényleg professzionális termekekkel kell apolnod, hogy szép is maradjon(olaplex, k18 alap ha szokitesre adod a fejed).

2022. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem midkét szín nagyon szép.
2022. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. Vöröses nagyon kitunik a tomegbol!

Roka!

2022. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!