Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen IPL-es szőrtelenítőt...

Milyen IPL-es szőrtelenítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fehér bőr sötét, erős szőrzet.. Borotvától irritáció és van hogy gyantától is de az kibírhatóbb mint a borotva

Én silk braun expert pro 5 nevű gépet néztem, de ha van jobb ötletetek szívesen várom, csak akkor az a kérésem hogy írjátok le róla a tudnivalókat, mennyire vált be,bikini vonalnál jól kezelhető-e, mennyire fájdalmas,és kb mennyi idő mire végig csinálod az egész tested...



2022. máj. 14. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az otthoni ipl gépek nem sokat érnek. Az árából menj el rendes lézeres kezelésre.
2022. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem IPL gépem van, ismerettségi körömben pedig van, aki lézeres kezelésre járt. Igen, a lézer sokkal jobb, hiszen az egy profibb gép, szakember csinálja (szerencsés esetben), de amíg 100 ezer körül kapsz egy jó IPL gépet, addig ugyanennyi pénzből legfeljebb egy testrész korrekt lézeres szőrtelenítése jön ki.

Braun jó gépeket gyárt, de nem fontos ennyire drágát venni.

Nekem ennek a vezeték nélküli verzója van. Teljesen jól működik.

[link]


Kicsit csíp a villantás, de egyáltalán nem vészes.

Kimondottan szőrös típus vagyok: hónalj, kar, láb, has, intim ez nekem kb. 1 óra hossza. 2 hetente. Már egy ideje használom, az eredeti szőrzetemből pár szál nő vissza.

2022. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!