Rizs víz hajra?

Figyelt kérdés

tényleg növeszti a hajat ? ha igen , mennyi idő alatt ?

hogyan kell csinálni ? használni ?

kérem csak az írjon aki már használta !


2022. máj. 13. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ettöl csak büdös lesz a hajad, jobban nem nö - a haj növekedése genetika, semmivel nem lehet gyorsítani -, semmi értelme.
2022. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Placebo.


A haj növekedése elsősorban genetika, de egyébként is kb. egy-másfél cm. havonta. Ezt nem tudod semmiféle kencével befolyásolni.

2022. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Egyrészt a rizsvíz nem büdös, másrészt nem is placebo, mert valóban genetika a haj növekedési üteme. Viszont, ha ápoltak a szálak naná, hogy jobban nő, mert nem töredezik le a vége! Így értik a hajnövesztő hatást! Ráadásul a vérkeringés gyorsításával a genetikát is meg lehet gyorsítani...;)

Én csak ajánlani tudom a rizsvizet Kérdező!

2022. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul a vérkeringés gyorsításával a genetikát is meg lehet gyorsítani."


Ha ezt be tudnád bizonyítani, járna érte egy Nobel-díj! Ilyen ugyanis nincs, nem is lehetséges!

2022. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4: azert elkepesztő, h emberek mennyire tudatlanok... és ilyen hülyesegeket képesek elhinni... 😂😂😂


Bioszórákat átaludták? ☹

2022. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Jézusom 4-es 5-ös. Szerintetek miért nő lassabban a köröm a lábujjainkon mint a kezünkön? A tudatlanság iskolapéldái vagytok sajnos a lepontozókkal együtt, de ahogy már mástól olvastam itt az oldalon, ez alapján itt már a lepontozás bóknak számít!
2022. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább szedj hajvitamint és használj fejbőr tonikot, ezektől gyorsabban nőhet a hajad, mert megkapja a tápanyagot amire szüksége van a növekedéshez. A hajvégeidet is ápold, mert ha az törik akkor semmi nem látszik abból, hogy nő. Használj a végeire hajvégápoló olajakat, mindig balzsamozd hajmosáskor és pakolást is használj.

Szívesen segítek, hogy mit hogyan csinálj a hajnövesztés a mindenem <3

Derékig ér a hajam és még nincs megállás, az egyetemen is a hajam miatt tanulom azt amit :)

2022. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7! Mit tanulsz az egyetemen? Miért írtad, hogy inkább hajvitamin...stb.? Mi a gond szerinted a rizsvízzel? Persze emellett az ápolás mellett mehet vitamin és tonik is (ez utóbbinál is fontos része a bemasszírozás - vérkeringés serkentés) csak mivel így írtad, hogy inkább, azért kérdeztem. Nekem már a sejhajomig ér a hajam, de remélhetőleg itt sem lesz még megállás.:)
2022. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biokémikus leszek :)

A hajvitaminnal és tonikkal nehéz mellélőni. Toniknál alap, hogy be kell maszírozni igen, ami megint csak segíti már önmagában is a hajnövekedést. A rizsvízet túl lehet adagolni, de azt már csak akkor veszi észre, ha elkezd törni azon meg már csak az olló segít.

Inkább valami proteines pakolást érdemes használni a hajvégekre, de azt is max. 2 hetente.

2022. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!