Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet valakinek tökélet...

Hogyan lehet valakinek tökéletes a teste?

Figyelt kérdés
167 cm, és 54 kg vagyok, és homokóra alakom van. De viszont van rajtam egy kis narancsbőr. Sokkal szebbek a modell alkatú nők, akiken egy szál narancsbőr sincs, csak a tökéletest test, én meg még egy rövidnadrágot se vehetek fel nyugodtan, és nem arról beszélek, amiből kint a fél fenekem. Valamikor pedig még edzem is, és már kevesebb cukrot is eszem, még sincs jó alakom. Végignézem az ilyen online ruharendelős oldalakt is, ott is mindegyik modellnek tökéletes a teste, sehol nincs rajtuk felesleges narancsbőr, és a lábuk sem egy oszlop.
2022. máj. 13. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem létezik tökéletesség. A modellekről készült képeket retusálják, az nem a valóság. A narancsbőrrel nincs semmi baj, és van akinek soha az életben nem tűnik el edzés mellett sem.
2022. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletesség egy illúzió, amit minden időszakban más-más, szintén tökéletlen emberekkel próbálnak demonstrálni.
2022. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, nekik sem olyan tökéletes a testük való életben.

Ha tudsz angolul szerintem megéri megnézned Stephanie Lange youtube csatornáját, ezzel a témával foglalkozó videókat csinál.

2022. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!