Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mennyi ideig marad...

Kinek mennyi ideig marad szőrmentes a teste epilálás után? Normális, hogy nekem 1 hét után már kibújnak a szőrszálak?

Figyelt kérdés
Rettentően zavar, hogy minimum hetente 1x epilálnom kell. Miért reklámozzák akkor úgy, hogy 4 hétig sima maradsz? Én Philips Beauty Satinelle HP6407-et használok.
2008. dec. 18. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Tök mind1, hogy mit használsz, hiszem mind kitépi a szőrt, ez embertípus függő, te ilyen vagy nem tudsz vele mit csinálni..
2008. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is ígyvagyok vele. Gyanta is max másfél hát. Nemtudom miért van ez. Viszont a hajam is borzasztó gyorsan nő.
2008. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van szortelenito gepem de nem hasznalom mert nem tudom rendesen hatul kiszedni,ezert kozmetikushoz jarok gyantazni.A bikinivonalnal ahol regen borotvaltam ott hamarabb no,kb. ket het,a tobbi reszen egy honap.Tehat elo bizonyitek szamomra hogy a borotvaval rontottam el,maskepp ott is egy honap lenne.
2008. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A borotva miért hatna a jelenlegi szőrnövekedésre? Hisz azt a szőrszálat, amit te leborotváltál, tehát elvágtál középen, az már ki lett tépve gyantával, és egy teljesen új szőrszál nőtt a helyébe. Valószínüleg azért nő ott gyorsabban, mert gyárilag erősebb.

És nem értem egy hétig sima marad a lábad, vaagy hetente epilálsz? Mert ha egy hétig sima, legalább még 1 hét mire kinő.

Sztem csináldd úgy, nekem úgy jött be, hogy akkor epilálok mikor az öszes szőrszál kinőtt, és akkor pár hétig tényleg jó, utána mikor már kezd kinőni, borotválom kb. 1, 1,5 hétig, utána pár napot vársz és epilálsz.

2008. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 hét után már olyan 2-3 mm-es szőrszálak jelennek meg. Ez zavar, ezért hetente el kell távolítanom.
2008. dec. 18. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Árulnak manapság olyat, hogy szőrnövekedést késleltető testápoló (Avon, Johnsons), fogalmam sincs, mennyire hat, de ha gondolod, próbáld ki.
2008. dec. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Probaltam az Avonost es nem er semmit.
2008. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, nekem is így van. De szerintem mindenkinek.
2008. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!