Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olcsó IPL szőrtelenítő...

Az olcsó IPL szőrtelenítő valakinek be vált?

Figyelt kérdés

20-30 ezresek működnek?


Tudom vegyem meg a drágább kategóriát...

De most nem szeretnék erre ennyit költeni.


Az a kérdés ezt vegyem meg, mert valakinek működött már és megér egy próbát vagy akkor inkább hagyjam, mert pénzkidobás 🤷🏻‍♀️



2022. máj. 12. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hatni hat, de nem túl látványosan. Kezelések időtartama pedig rohadt sok, életed elunod. Én már 2 kezeléssorozatot végig csináltam, ritkult, foltokban eltűnt, de körülbelül ennyi. Lenne még mit eltűntetni bőven. Már csak néha-néha veszem elő, majd veszek inkább egy drágábbat.

Hónaljon is használtam, ott még sajnos csak ritkulás se nagyon tapasztalható.

Én pénzkidobásnak látom, jobban jártam volna valószínűleg egyből venni egy jót és nem ezzel bohóckodni, de míg nincs tapasztalatom drágább készülékkel, addig konkrét véleményt nem tudok mondani, azokkal összehasonlítani. Télen tervezek majd venni, nyáron meg nem ajánlott.

Emellett látok jó véleményeket mellettük, lehet van akinek jobban hat. Nekem erős a szőröm és a bőröm eléggé fehér, szóval kontraszt is van bőven a szőröm és bőröm között, de mégse igazán látványos.

2022. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás, az ilyen árkategóriájúak elég gyengék, nem sokra mész vele. Inkább gyűjts egy drágábbra, ami tényleg működik is vagy vegyél belőle mást, ilyet felesleges lenne.
2022. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos itt is érvényes: vagy jót vagy semmit. 80-100e körül vannak az elfogadható képességű gépek.
2022. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Dees nem draga, es szuper jo!
2022. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!