Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok jó fodrászatokat...

Mondanátok jó fodrászatokat Budapesten?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy nem képesek megcsinálni azt amit kérek... Most is elrontották a hajam és szeretném ha kijavítaná, egy jó fodrász... elmegyek érte a város másik végére is akár, de ha lehet a 11. kerület környékén szeretnék jó fodrászt találni....SOS!!!
2010. szept. 17. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Zsidró Tamás,Hajas Laci...
2010. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én személyes tapasztalatból a Hajas, Zsidró, és Szabados Iréne szalonokat nem ajánlom, pont azért, ami a te problémád is: sokszor nem tartják be, amit kérsz, és általában olyan frizurát vágnak, ami egy divatmagazinban esetleg jó, de a való életben kezelhetetlen, és hordhatatlan.


Én a Hairclub-ot, az East Side Hair-t, és a Close szalont tudom ajánlani. Mind a hármat megtalálod az interneten. :) A Hairclub a Paulay Ede utcában van, az East Side Hair a Fővám-tér és a Kálvin között van egy kis utcában, a Close szalon pedig Budán a Keleti Károly utcában.


Tény, hogy nem dolgoznak a legolcsóbban,(Nekem a hosszú hajamat 8000 ft-ért vágták rövidre a Close-ban, de azt csinálták, amit kértem, kellemes a légkör, gyönyörű a szalon, tökéletesen felkészült az összes fodrász, és nagyon jó tanácsokat adtak.)de ennyit szerintem megér.

2010. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!