Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett világos szőkéből...

Festett világos szőkéből hogyan lehet rézvörös hajat csinálni?

Figyelt kérdés
Csak leszivatással menne vagy esetleg befogná valami jó minőségű festék? Ha igen akkor melyiket ajánlanátok? [link] Ilyen szint szeretnék.
2010. szept. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy,hogy rézvörösre festeted
2010. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell leszivatni, mivel a kívánt színnél világosabb most a hajad, egyszerűen csak megveszed a festéket és befested:)

Vigyázz mert valamennyit le fog dobni a hajad!:S

2010. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha valamennyit ledob akkor csúnya lesz? És ilyen intenzív, szép színe lesz?
2010. szept. 17. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah, nekem rézvörös lett, mert a kis meleg srác a fodrászkellékesben véletlen rossz színt adott! Világosszőkét szerettem volna venni, de olyat adott, ami rézt is tartalmazott; nem tudom kiölni a tónust. Szóval tuti jó: FUDGE hajfesték, világosszőke, rézzel, kérd az eladótól. Amúgy nagyon jóminőségű festék, gyönyörűen csillog tőle a haj, és nem tartalmaz ammóniát, árban középkategóriás, csak sajnos nem sok helyen lehet még kapni. Szegeden, a buszpálya melletti fodrászkellékesben tudom, hogy lehet, de pl. Kecskeméten még nem találtam.
2010. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a vörösek kopnak, azt kalkuláld bele. festés után 2 héttel már nem lesz olyan ragyogó, úgyhogy a vörösek mindig többször kérnek hajfestést. nekem rézből a 8/43 volt, nézd meg, nagyon jó :) és mindenképp 9%os oxit kérj hozzá, hiába nem kell világosítani a hajadon, a 9%os hozza ki a réz/vörös tüzét. először a hosszára, és csak utána a tövére, így egyszínű lesz.
2010. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!