Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lesz a revoxtól több...

Miért lesz a revoxtól több pattanás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb egy hete elkezdtem használni a revox salicylic acidot és a hialuronsavat. Eddig is voltak pattanásaim. De mióta elkezdtem használni, az államon, ahol amúgy is sok pattanás volt, most még több lett, de ami fura, hogy ezek a pattanások mintha teljesen ki lennének száradva és kifehérednek egy idő után.

Nem tagadom, nem sokat értek az arcápoláshoz. Előtte letisztitom az arcom, egy géllel, utána szérum és végén nappali arckrém.



2022. ápr. 28. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek válik be ugyanaz a termék .
2022. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosan vezetted be a szalicilt? Egyik nap használod aztán 2-3 nap múlva és ezt így 2-3hétig. Utána lehet sűríteni.

Lehet az is, hogy szimplán nem bírja a bőröd.

2022. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fokozatosan vezettem be
2022. ápr. 28. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet purging, ami pár hétig tart mikor elkezd valaki hámlasztót használni, de lehet az is, hogy valamelyik összetevőre vagy érzékeny. Ha nem múlik el, akkor próbálj egy TO vagy GG bha-t.
2022. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Revoxtol nekem végig pattanásokat okozott...soha többet!!
2022. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!