Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta festem a hajam...

Évek óta festem a hajam mindenféle színre, most volt nem rég elsőnek kiszívatva is. A hajam száraz lett, és rossz-tapintású. Mint egy ördögszekér. Akinek volt már hasonlóan pocsék, ti miket alkalmaztatok? (Sampon, balzsam, krém vagy bármi..)

Figyelt kérdés
Illetve: milyen lett az eredmény? Észrevettetek változást? Ha igen mennyi idő után?

2022. ápr. 27. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Jo sok es rendszeres cuccozas rendbe segit, de minden addig tart mig hasznalid. En egyszer 50 ezerert csinaltam kerastaset sampon, balzsam, hajmaszk, olaj stb. Szalonszepsegu volt, par honap utan rendbe jott. Gondoltam igy is marad, mikor megmostam massal, feltarult hogy a hajam valosagban semmit se valtozott. Minden csupan optikai tuning volt es ez minden markara igaz.
2022. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Olajozd, ezen nem a kemikáliák fognak segíteni
2022. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!