Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A beszaritos korkefe jobb a...

A beszaritos korkefe jobb a hajnak mint a hajvasalo?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ami egy korkefe de kozben szarit vmint fel lehet ra csavarni a hajat
2022. ápr. 24. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Dyson Airwrap egy álom, az biztos. Mióta megvan, 10-ből 8 alkalommal ahhoz nyúlok, és nem a steampodomhoz (pedig azt is nagyon szeretem).


Nyilván szögegyenes végeredményt nem tudsz elérni vele, de egy friss blowdry hatást igen. Szóval attól függ, mire vágysz, mit szeretnél. Hővédőt, primert, szérumot használj így is. De kevésbé káros, mintha 150-180 fokon sütögetnéd a hajadat.

2022. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú első de jó, hogy ilyen drága gépek tulajdonosa lehetsz!:) Nem tudom mivel tudhat többet amit írsz, hogy 200 ezer az ára, de gyors leírás alapján nem jöttem rá.

Nekem van egy kb.18 éves Babyliss körkefés hajformázóm amihez van dúsító kefe is meg szűkítő, bár már csak a kerámia körkefét használom. Mai napig megállja a helyét a gép minden szempontból. De azt nem tudnám megsaccolni, hogy kevésbé káros-e mint egy hajvasaló, aminél konkrétan be lehet állítani a hőfokot is. Összességében nem gondolom, hogy lenne különbség, hiszen hővel dolgozik mind a kettő. A kerámia körkefe meg a vasalók kerámia (és egyéb) bevonatú lapjai is simítják a hajfelszínt. Van ionos is már mind a kettőből... Passzolom de nem jövök rá miért lehetne egyik vagy másik kíméletesebb.

2022. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!