Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémeket használt'ok? ...

Milyen krémeket használt'ok? Nekte'k mi lett a befutó amit másnak is mernéte'k ajánlani?

Figyelt kérdés
Bocsi az aposztó miatt csak így engedte kiírni :)

2022. ápr. 23. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem ajánlanék másnak, mert próba szerencse, hogy kinek mi jön be.
2022. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2022. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet és 26 évesen kb. 20-nak nézek ki. Nem a krémektől kell csodát várni, hanem sok vizet inni, sokat aludni, sportolni, egészségesen étkezni. Én abban hiszek, hogy belülről kell támogatni a szervezetet, a legtöbb krém csak placebo és pénzkidobás. Ami valójában használ, az úgyis olyan drága, hogy kb. csak a celebek engedhetik meg maguknak.
2022. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
A L'Oreal arckrémjeit használtam, amióta arckrémet használok, most az x3-at. Csodát tesz :)
2022. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
3-as azért majd 40 évesen gyere vissza update-elni, hogy hogyan remekelt az egészséges életmód megfelelő bőrápolás nélkül, mert előre szólok, hogy az öregedés jeleit ezekkel nem fogod tudni hatékonyan megelőzni, se eltüntetni.
2022. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Aki nem szeretne ajánlani semmit annak is ez is egy álláspont, engem azért továbbra is érdekel ki mire esküszik, mit használ régóta :)
2022. ápr. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!