Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nől a hajam?

Miért nem nől a hajam?

Figyelt kérdés

Kb úgy 2 éve kezdtem el növeszteni a hajam(nem volt festve), rengeteg kollagent szedtem 3 db(kolly) liquidet, 3 db pure gold por, nutriversum por, de semmi. Aztán tavaly nov. Balayage lett,tehát eredeti barna hajam fent, lent szökés. A hajam vállig teljesen letört 3 hónap után, befestettem( barna), a törés a kabátomon, a párnámon rengeteg hajat jelent.

Első szint le dobta, 1 hónap múlva újra festés ez már meg tartotta. Közben multi, dm hajvitamin, kollagén.

Hajmosásom: hetente 2x, varga sampon(z), protein maszk, steampod krém és olaj. Hideg levegőn szárítás-210/230fokon vasalás( 1x húzom át a hajamon).

Napi 2-3 liter víz.

Vérvételen voltam rendben volt minden, nőgyógyászat itt vtak gondok(1 hétig utána rendben), fogászat rendben.

Tudom van ez a genetikai hajhossz, de azért 24 évesen?

Nem dohányzom, nem iszok alkoholt és még sorolhatnám...

Esetleg valaki valamit?

N



2022. ápr. 20. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő a hajad, csak ugyanolyan ütemben törik is. Sérült hajra 210 fokos hajvasaló nettó hajgyilkosság
2022. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legalacsonyabb fokozta a hajvasalódon? Ha nem akkor azzal csináld inkabb. Gondolom gőzölős, ha már steampod cuccokat használsz hozzá, alacsonyabb fokozaton is ugyan olyan hatást érnek el.

Balayagekor lehet nagyon le lett égetve a hajad amiatt a sérült rész letörik.

Attól, hogy vitaminokat szedsz még a hajvégeid töredezése nem változik, odáig nem megy el a vitamin. A protein maszk és a steampodozás az jó, de használj hajápoló olajakat pl. hajmosás előtt argánolajat. Hajmosás után a drogériában kapható hajvégápolók teljesen jók. A balzsamot véletlen hagytad ki a felsorolásból? Remélem, hogy igen. Fontos a balzsam használata, samponozás után!

Nézz videokat a helyes samponozásról, szárításról, a kímélő hajviseletekről, haj törölésről, lehet ezek közt van a hiba, csak nem veszed észre mert megszoktad.

2022. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Használok ricinus olajat a dmbol ami A vitaminnal van, felkenem és teszek rá zuhany sapkát kb 4-5 óra hosszára minden hajmosás előtt.

Azt hittem a protein hajmaszk elég nem kell külön balzsam, tudsz nekem ajánlani?

A legalacsonyabb fokozat 190,

igen ultron gőzölős hajvasaló

2022. ápr. 20. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Sokáig az Alverde samponját és balzsamját használtam, mostmár átszoktam a Langhair mächenre, mindkét márka termékei elég jók. Az Elseve drem long dolgok is nagyon jók.

Szerintem a L'oreal termékek közt is nézz szét, tőlem megkapták a bizalmat a Stempod termékek miatt.

Balzsam és utána jöhet a hajmaszk. Viszont vigyázni kell, mert a proteinezést túl lehet adagolni. Ezért van az is, hogy aki használja a rizsvizet és túl gyakran csinalja egy idő után szárít. 2hétnél gyakrabban nem használnék proteinest.

2022. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ó pedig nekem ez a 2. Doboz

Ezt használom


[link]

2022. ápr. 20. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Jó cuccnak tűnik, vacilláltam is ez és a Balea protein pakolása közt, végül a Baleát választottam.
2022. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne ezeket a drogeriás cuccokat kenjétek. Ha valóban minősègi termékkel ápolnátok a hajatokat, akkor érne is valamit. Fodrászkellékesben vegyetek professzionális terméket. Nem sokkal drágább, viszont kevesebb kell belőle.
2022. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7es,

Mint például?

2022. ápr. 20. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit a fodrászod ajánl.

Az én fodrászom Indola termékekkel dolgozik, ezekből ajánlott terméket a hajamra, és hiába van szőkítve, nő, mint a bolondgomba.

2022. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!:)
2022. ápr. 21. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!