Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet méregzöld hajfestéke...

Hol lehet méregzöld hajfestéket venni?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom azt, hogy méregzöldre festik a hajukat. Nagyon megtetszett, már kerestem is a boltokban, de sehol sem találtam még. Valahol lehet kapni? (Akár online is) Jó minőségben, ami nem károsítja annyira a hajat. (Linkben légyszi!) Előre is köszönöm!

2022. ápr. 19. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


van boltjuk is kivan írva az oldalon hol.

2022. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A Crazy Color-nak rengeteg féle hajszínezője van, 1300ft körül van egy tubus, azokat is nézd meg. :)

Igaz, hajszínező a neve, de még jobban megfogja a hajadat, mint egy festék😅

Nekem a világos kék már lassan 4hónapja van benne, egyszer se kellett újra kenni és szőkíteni se, mivel csak belül van színe a hajamnak és nem is nő gyorsan

2022. ápr. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
A crazy color peacock blue olyan de nekem sajnos extra hamar kikopott mindig (a többi kék tartósabb volt). Más márkánál konkrétan ezt a színt nem láttam de engem is érdekelne (már ha méregzöld alatt ugyanazt a színt értjük).
2022. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!