Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L’Oréal Effasor hajradír...

L’Oréal Effasor hajradírt használtatok már?

Figyelt kérdés

több kérdésem is van:


színezett hajból oxy nélkül is kiszedi a színt?

(Garnier ammóniamentes tartós hajszínezővel van színezve a hajam, sötétbarnával) világosbarnát szeretnék majd ráfesteni.


tényleg nagyon károsítja a hajat?


otthon is elvégezhető a radírozás, anélkül, hogy leesne a fejem? :D


2010. szept. 15. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és még 1:

rövid hajam van, kb ilyen:

[link]


erre elég 1 tasak?

2010. szept. 15. 19:28
 2/9 anonim ***** válasza:
én itthon csináltam magamnak, sötétbarnából kb narancssárgára szívta le, de én a lehető legkevesebb ideig hagytam rajta. oxival csináltam, így nem tudom megmondani, hogy anélkül is leszedi e. nekem nem tette tönkre a hajam, de szerintem ez hajfüggő, lehet, hogy neked nem bírja a hajad. mióta fested sötétbarnával, meg pontosan milyen világosbarna festéket vennél?
2010. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ilyet:

[link]


és hányas oxy-t használtál? :)

amúgy erős a hajam, vastag szálú.

2010. szept. 15. 21:54
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és kb 2 éve festem sötétbarnára, előtte fekete volt, de azt már rég levágták :)
2010. szept. 15. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:

arra már nem emlékszem hanyas volt az oxi, de azt a fodrászkellékesbe adták hozzá, azt ott úgyis tudni fogják!

szerintem befogná ez a barna, csak azt a kérdés, hogy mivel nekem narancssárgára szívta le, nem lesz-e vöröses a végeredmény. baj lenne ha vöröses lenne?

2010. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a feketét szedtem le vele, 9es oxit használtam. nekem is narancssárgás színe lett, de kb csak 5 percig hagytam rajta, utána benyomtam egy világosbarnával ami azt tökéletesen elfedte. amugy nem tette tönkre a hajam, utána használtam egy ideig hajpakolást ami lehet neked sem árt. nyugodtan használhatod otthon is, csak ne hagyd rajta 20 percnél tovább szerintem.
2010. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! nem baj, ha kicsit vöröses, legalább nem uncsi :)
2010. szept. 15. 22:03
 8/9 A kérdező kommentje:
és a fejbőrötöket sem marta? csak mert nekem nagyon érzékeny a bőröm, azért kérdezem...
2010. szept. 15. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
a fejbőrömnek nem tett jót, nekem is érzékeny nagyon (még a hajlakk is kikezdi). de hát vmit vmiért...
2010. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!