Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha retinalt váltok kezdhetem...

Ha retinalt váltok kezdhetem előről amit az addigi termékkel elértem?

Figyelt kérdés
Eddig a G&G retinalját használtam, igazából olyan hű de nagy változást nem tapasztaltam, de nyílván ahhoz idő kell. Ha váltok most egy másik termékre (TO retinol), akkor amit eddig elértem a retinallal "kárba vész" és az új hatóanyaggal kezdhetem úgy mond előről és több idő lesz, míg az új termék "el kezd dolgozni"? Elnézést, ha kusza lett, amit írtam, de remélem érthető.
2022. ápr. 13. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ennyire raporogni a temara.

Csinald, ahogy jól esik.


A retinoloknal annyi, hogy a retinol gyengedebb(több lépés kell az atalakulashoz) mint egy retinal.

2022. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, végül maradtam a szokásosnál, mert eszembe jutott, hogy régen mikor használtam már a TO retinolját, az nyomott hagyott a párnámon. :D Amiben viszont a mai napig bizonytalan vagyok: Ezeket a termékeket hűtőben kell tárolni? Sose tettem semmi kozmetikumot, sminket bármit hűtőbe.
2022. ápr. 15. 00:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg mindent jobb hűtőben tárolni.Én nemrég írattam fel tretinoint a bőrgyógyásszal.Kikeverték a gyógyszertárban,és szépen ràírták,hogy szavatossági ideje 30 nap….ez a drogériás retinolra nem vonatkozik.Fontos,hogy ne átlátszó tubusa legyen és lehetőleg pumpás adagolóval rendelkezzen.A retinol egy instabil vegyület,hő meg a napsugàr károsítja,de nem lesz bajod,csak kevésbé lesz hatékony a krém
2022. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!