Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez a piros folt/kiüté...

Mi lehet ez a piros folt/kiütés az orromon?

Figyelt kérdés

Mindig csak az orromon jelenik meg, és hetek kellenek, hogy eltűnjön, fáj is ha hozzáérek.


Legutóbb kb 3 hete volt az orrom bal oldalán. Azelőtt kb 1 éve volt.


Teafaolajjal kenem, az csökkenti a pirosságát.


[link]



2022. ápr. 6. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Közönséges pattanás.

Amúgy nem bántásból, de eléggé látszik, hogy nem ápolod az arcbőrödet. Még nem lenne késő elkezdeni. Az ilyen bőrhibák nagyját is meg lehetne előzni vele, és az összképen is sokat javítana.

2022. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Heti 3x hasznalok arctisztito gelt, + naponta arckrem. Szerintem ennel tobbet keves ferfi tesz meg.


(Nautrogena hydroboost termekek)

2022. ápr. 6. 09:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont ez nem pattanas lesz szerintem :( valami rosaeca vagy mi, ahogy olvasgattam
2022. ápr. 6. 09:31
 4/4 after stroke válasza:
Én körülnéznék a vastagbél leszálló ágánál. Ez persze nem egyszerű mutatvány, úgyhogy amíg találsz rá orvost, vezess étkezési naplót, hogy kiszűrd, mitől indul be a diszfunkció.
2022. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!