Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosáskor a fül előtti...

Hajmosáskor a fül előtti hajat hogy öblítitek, hogy a fülbe ne menjen víz?

Figyelt kérdés

Befogjátok a fületeket közben? Vagy nem is irányítjátok oda a vizet a zuhanyból, hanem csak a vizes kezetekkel nyúltok oda?


lehet, hogy buta kérdés, de érdekelne


2022. ápr. 4. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi bajod lesz ha a víz hozzá ér a füledhez? Ha hajat mosok hanyatt fekszek a kádban és bele teszem az egész fejem a vízbe, ha nem fürdök hanem zuhanyzok akkor pedig előre hajolok és úgy mosom meg. Akkor pedig csak lefolyik a víz de nem megy bele a fülembe
2022. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a fülkagylóba szokott menni a víz, és az nem jó érzés
2022. ápr. 4. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Zuhany alatt allva mosok hajat, nem nagyon szokott foglalkoztatni, hogy belemegy-e a viz a fulembe. Eleve csak a kulso reszbe megy bele, a hallojaratokig nem folyik le🤣

Azt meg amugy is vizzel es ujjal ajanlott mosni, a haziorvosom szerint pl a palcika az egyik legkarosabb dolog a fulre. (Mondjuk ettol fuggetlenul azt is hasznalom.)

2022. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nekem sokszor úgy belemegy a víz, hogy szinte be is dugul utána :S

de megpróbálom akkor előre hajtva

2022. ápr. 4. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

én direkt a tlejes fejem a fürdőkádba mártom, ilyenkor heti egyszer a fleszínes kosz biztos kitisztul a fülemből


amikor fülgyulladással mostam hajat, akkor a fülem köré tettem folpackot és arra törölközőt, és úgy mostam. a másik oldalt pedig

úgy, hogy a másik oldalra hajtottam át a törölköző másik végét

2022. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a kellemetlen érzést leszámítva nem árt a fülkagylóba kerülő sok víz?
2022. ápr. 4. 10:53
 7/11 A kérdező kommentje:
hallójáratot akartam írni
2022. ápr. 4. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt
2022. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te sosem jársz strandra?
2022. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ami azt illeti, ott sem jó érzés, ha a fülembe megy a víz. Lehet, hogy velem van a baj.
2022. ápr. 4. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!