Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász göndöritett hajtól(p...

A fodrász göndöritett hajtól(perm) hamarabb kihullik a haj?

Figyelt kérdés
Folyton lelapulo és drótszerű hajam van, nem tudok hozzá találni megfelelo haj stilust. Újabban láttam ezt a göndöritett hajat és szeretnék róla többet tudni. Mint például: miután begöndöritettem miket érdemes rá használni, jobban fog hullani a hajam az átlagtól, hogyan legyen tartósabb, mennyi ideig használhatóm ezt( itt arra értem hogy 1-2év elteltével is következmények nélkül is göndörithem) és hogy mennyi időt hagyjak ki a következő göndöritésig(1-2hónap vagy több)?

2022. márc. 28. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó fodrász csinálja, nem fog jobban/hamarabb hullani a hajad. Főleg erős és rövidebb férfi hajon nem fog ki a dauer (max ha túl sokáig hagyják rajta). Hajhabot, zselét, pasztát és hajlakkot is használhatsz rá, attól függ milyen végeredményt akarsz viselni (próbáld ki akár mindenegyiket tök máshogy fog kinézni). Ha nem nagyon hosszú a hajad (vállig/váll alá érő) akkor ha évekig is daueroltatod semmi nem lesz, mert a hajadat folyton vágatni is fogod. Kb. 1.5-3 havonta kell újra csináltatnod, ha fent akarod tartani a göndör stílust. Ha nagyon hosszú a hajad akkor inkább 3-6 havonta, mert a hajad vége újra es újra igénybe lesz véve.
2022. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!