Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ártalmatlan csomó a nyakamon?

Ártalmatlan csomó a nyakamon?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, lány.

Pár hete vettem észre egy csomot a nyakamon, akkor éppen meg voltam fázva ezért gondoltam nyirokcsomo megnagyobbodas de azóta is ott van. Az elején fajt mintha pattanás lenne de mar nem fáj. Egyeltalan nem látszik, nem is fáj és mozgatható is, és elég kicsi borsoszem nagyságú.

Borgyogyasz május 9.re adott időpontot, az meg elég messze van. De a neten már mindennel diagnosztizaltam magam, segítsetek.

Ha nem fáj még semmi lehet hogy zsircsomo? Vagy esetleg pattanás csak bent? Ugye nem daganat?



2022. márc. 27. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudhatjuk. Mutasd meg egy doktor bácsinak. De ne pánikolj.
2022. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugii. Annyi minden lehet. Nem annyira fekete-fehér ez a dolog. Szóval ez nem olyan, hogy van ott valami, és akkor biztos rögtön daganat. Nyilván érdemes megnézetni, ha az ember talál valami olyasmit a testén, ami eddig nem volt ott és nem akar elmúlni. Az internetet pedig ne nézegesd, nem leszel okosabb tőle. Szerintem amúgy most oké, hogy a bőrgyógyász májusra adott időpontot, de ezt szerintem háziorvosnak is meg lehet mutatni, hátha tud valamit mondani. Ne aggódj! :)
2022. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy csak egy ki nem nyomott pattanás. Időbe telik mire végleg felszívodik.
2022. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi!!:)

Kicsit féltem hogy baj lehet de nem érzékeltem semmi olyat ami rákot írna, remélem tényleg csak pattanás

2022. márc. 28. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem gondolnám ,hogy komoly lenne.

Interneten ne is olvass ilyenről, egyből az van, hogy meghalsz.

2022. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!