Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arclemosót közvetlenül a fül...

Arclemosót közvetlenül a fül mellett is kell használni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-6AOLp9bMJg


Ha megnézitek ebben a videóban 1:00-től, a lány körkörös mozdulatokkal megmossa a kis oldalhajat is (ami a fül előtt van), de a fülkagylóhoz már nem érnek el az ujjai, tehát az a rész kimarad, ami közvetlenül a fülkagyló előtt van.

Ez így jó, ahogy bemutatja, vagy ott is meg kéne mosni az arclemosóval?


2022. márc. 27. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván a fül előtti terület is az arc része azt is mosni kell.
2022. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolnám. Furcsa, hogy ezekben sem mossák meg ott:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=LpCRLwE11t4

[link]


De akkor nem a legjobb így. Pedig az utolsó videóban a lány elég alaposnak tűnik, mégsem mossa meg a fül mellett.

Illetve ezt részt is be kell krémezni a végén az arc többi részével együtt, ugye?

2022. márc. 27. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen be kell.
2022. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor így csinálom.

Amúgy ez lehet, hogy buta kérdés, de annak a kis fül melletti hajnak nem árt az arclemosó? Vagy a hajszálakat próbáljam elkerülni arcmosás közben?

2022. márc. 27. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle...
2022. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen kozmetikai fejpánt, olyan, mintha kereszteznénk egy hajpántot egy törölközővel. Akkor kevesebb haj lesz vizes.

De teljes mértékben nem lehet elkerülni, ha sok pici babahajad van, legalábbis én így tapasztaltam

2022. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a hajamat felkötöm így vagy úgy, de most arra a kis hajra gondoltam a kérdésben, amelyet pajesznek hívnak a férfiaknál (nőknél nem tudom, mi a neve), és ezt nem lehet teljesen eltüntetni az útból. Szóval ha a pajeszra kerül az arclemosóból, az nem baj, ugye?
2022. márc. 27. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem..
2022. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok, és hajmosásnál mossam meg samponnal ott a fül előtt is?
2022. ápr. 3. 16:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval jól értem, hogy arctisztításnál a fülkagyló mentén (a fül és a pajesz közötti részen) is meg kell mosni? De hajmosáskor elég csak a hajat (pajeszt) megmosni?
2022. ápr. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!