Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Clear skin (orrtapasz) használ...

Clear skin (orrtapasz) használata után piros maradt az orrom, mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Szép lassan arra lettem figyelmes, hogy az orrom mintha pirosabb lenne, és valóban, nem is múlik el, mintha már ilyen akarna maradni. Valakinek volt hasonló esete?

Az ilyen pirosodás ellen mit lehetne tenni?

Bőrgyógyászatra csak 2 hónap múlva megyek, nekem az sok idő, már most szeretném elkezdeni a kezelését.



2022. márc. 24. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem használsz ortapaszt?


Ezek amúgy nem segítenek a miteszereken.

2022. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már nem használom, de ettől még sajna így maradt. Egyébként tisztávb lett tőle az orrom, meglátszik a használata, csak hár igen, sajnos több féle módon.(kevesebb miteszer, purosabb bőr. :/ )

Valami ajálnat egyébként a mitteszerek ellen? Pattanásokra szedek gyógyszert, szép is a bőröm, de akadnak miteszerek, azok nem múlnak el.

2022. márc. 24. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Igen, tisztább lett látszólag. Mert ezek a tapaszok letépik a hám felső rétegét és a miteszerek fejét is. De attól még a miteszer ott van a pórus belsejében.


Ami segíthet: dupla tisztítás, salicylic acid-os kémiai hámlasztó, valamilyen anyagos pakolás. A skinsmart.hu-n vannak ezzel kapcsolatban jó tanácsok.

[link]


Ha szedsz pattanásra gyógyszert, akkor gondolom, használsz mellé mindennap fényvédős krémet.

2022. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt észrevettem, hogy hamar viszont lehet látni a miteszereket a tapasz használata után.


Eddig ezt a hámlasztót olvastam én is, akkor ezt mindenképp beszerzem majd. Köszönöm a linket, még csak félig meddig sikerült beleolvasni, de már sokkal többet tudok így is.

Ternészetesen majd végig fogom olvasni, biztos lesz tanácsolt anyagos pakolás, de ha neked van tibbet azt is szívesen veszem, esetleg ami neked bevállt.(feltéve ha használtál persze)


Télen kezdtem el újra gyógyszert szedni, így még eddig nem nagyon használtam fényvédős krémet. Most még 2 hónapig szedem, azután nyáron szünet ajánlott. Szóval így már biztos nem fog a miteszereken is segíteni a gyógyszer, pedig bőrgyógyász szerint azt is eltünteti. Gondolom ez évek kérdése már.:/


Köszönöm a válaszod!:) Így már tudom hol kezdjem.:D

2022. márc. 25. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincsmit!


Amúgy tavasz van, süt a Nap, mint láthatod. Fényfédő kell.


Főleg, ha gyógyszert szedsz a pattanasaidra. Gondolom nem akarsz ráncos lenni, vagy melanomát kapni.

2022. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az oldalnak hála elég könnyen rátaláltam mindenre, fényvédőt még nem tudom melyiket mondjuk, de a lényeg, hogy így elég egyszerű lett a téma.:D

Tényleg remek oldal, köszönöm!:)

2022. márc. 25. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne használj többször orrtapaszt. Csak jobban mitesszeres lesz tőle az orrod.

Egy jó arcapolasi rutin sokat segíthet a helyzeten, meg az is ha nem nyomkodod.

2022. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!