Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fekete hajszinezőt...

Vladdydaddy kérdése:

Milyen fekete hajszinezőt használjak ami 4-8 mosással kijön a hajamból?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Annyiszor volt már ez téma itt.

Nincs ilyen festék!!!!

2022. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Rossmanban szokott lenni ilyen tasakos hajszínező krém: PALETTE instant color. Általánban a polc legaljára teszik őket. Több szinben van, egy komponensű tehát 6-8 mosás alatt kijön a hajadból.Szokott lenni más márkájú is de azt nem tudom, hogy fekete szín van e mindegyikben.


[link]

2022. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es, ezt te probaltad? Csak mert en voroset probaltam ebbol a tasakosbol, hat nem 6 mosas volt, hanem inkabb 20 😅

Igazabol talan maradektalanul ki se kopott a hajambol, csak vegul elmentem fodraszhoz, mas szint festetni.

2022. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rossmannban van a marion hajszínező sampon is.

[link]

Én ezt próbáltam, meg a barnát is. Mind pár mosás után kijött a hajamból.

2022. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 köszi

tényleg befestette a hajad feketére?

2022. márc. 25. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Az lehet az oka, hogy nem tudott kikopni a hajatokból, hogy valószínűleg már valamivel kezelt, szőkített vagy akár sérült hajatok lehet. A hajon úgynevezett kutikula lemezkék vannak, ha ezek már sérültek jobban be tud hatolni ez a színező és emiatt nehezebben is távozik a mosáskor.
2022. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-eske, már nincsen ilyen festék, mert régebben volt. Sajnos a márkanevére nem emlékszem :-( Azért tudom ennyire pontosan, mert farsangkor használtam. Másnap hajmosáskor kijött a hajamból.
2022. márc. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!