Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A középbarnát befogja a...

A középbarnát befogja a sötétszőke?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

?????,


attol fugg milyen oxi van hozzá. a kozépbarna az természetes vagy nem? eloszor a hosszára vidd fel, és csak aztán a tovére.

2010. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Festett! Igazából elég sötét lett, szinte fekete, és nagyon nem tetszik! Milyen oxi kell hozzá? Vmilyen sötétszőkét szeretnék csak attól félek, h mivel elég sötét most a hajam nem fogja befogni!
2010. szept. 14. 09:11
 3/7 anonim válasza:
ha festve volt azt tudnod kell festék festéket NEM világosít.
2010. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbáltam egy színleszedő olajat! Leszedte szépen aztán rákentem a sötétszőkét, kicsit sötétebb lett mint vártam, de legalább eltűnt a "fekete" ezt mostmár később jobban tuodm világosítani! :-)
2010. szept. 17. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
legalább 9%.os oxival+ egy középszőke festék!!!
2010. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elso vagyok. mgirnád milyen szinleszedo olaj?
2010. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a neve, hogy színeltávolító kókuszolaj! Olyan kis flakonba van mint az oxi, kell hozzá egy 9 vagy 12 %os oxi is de az olaj miatt nem károsít, legalábbis nekem egyáltalán nem károsította! Ezt fel kell kenni a hajadra úgy mint a festéket és 30-60 percig kell várni, de most hallottam a bnőmtől hogy van egy másik is, az egy színleszedő sampon, a nevét nem tudom, de szürke flakonba van, fodrászkellékesnél lehet kapni, az annyiból jobb, hogy azt csak rá kell dörzsölni, mint a rendes sampont és pár perc alatt hat! Ha legközelebb ne adj isten ilyen helyzetbe kerülnék (remélem nem) akkor én azt fogom kipróbálni!
2010. szept. 18. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!