Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pigmentfoltokra ki mit használ...

Pigmentfoltokra ki mit használ? Nem megelőzésre, hanem már amik kijöttek.

Figyelt kérdés

Sziasztok 😊


A szemem alatt jött ki, nem olyan régen, előbb egy pici, aztán a pici folt nagyobb és nagyobb lett... 🙁 Télen teljesen eltűnik. Nemrég voltunk kicsit nyaralni 1 hétre, nem volt olyan nagy meleg, de szerintem elég volt ahhoz, hogy elhozza, pedig minden nap használtam 50 faktoros krémet. Nagyon nem örülök neki. 😔 Ajánlanátok valamit nekem, ami ténylegesen használ is?

Ha számít, babát várok. Mármint csak azért írom, mert talán akármit nem is használhatok most. Bár lehet ezeket a "kencéket" mindig lehet. Köszönöm előre is a segítséget. 😊


2022. márc. 22. 21:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!