Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezdjek neki az eltünte...

Hogyan kezdjek neki az eltüntetésüknek?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta rengeteg pattanásom és miteszerem van. Sosem kezdtem velük se úgy volt vele, hogy majd eltűnnek. Azonban pár hónapja lettem meg 18, és nemhogy kevesebb, de mégtöbb van. Egyre inkább kezdenek idegesíteni, mit kéne kezdenem velük?
2022. márc. 21. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

- Igyál sok vizet (kb 2 liter naponta, nem váltható ki teával, üdítővel vagy más folyadékkal)

- Cseréld le a párnahuzatod selyemre, vagy legalább cseréld 3 naponta!

- Menj ki napozni amikor teheted, nem muszáj sokat, nem is túl erős napfényben, ha már nagyon meleg van, akkor csak naptejjel

- Mosd meg langyos vízzel az arcod minden reggel és este, illetve akkor is, ha izzadt az arcod, meleged van

- Ha nedves az arcbőröd, soha ne dörzsöld törülközővel, hanem csak finoman tapogasd

- Ne használj alkoholos termékeket az arcodra

- Ne aludj sminkben (nem szemsminkre gondolok)

- Ne érje tusfürdő és sampon az arcodat!

- Egyél kevesebb olajos dolgot, ha egészségtelen ételeket fogyasztasz, szokj le róluk

- Ne szadizd a bőröd


Termékre nem írok semmit, én semmit nem használok. Régen nekem is problémás volt az arcbőröm, de ezeket a felsoroltakat betartom mindig és már tökéletes arcbőröm van évek óta, szinte ragyog, és csak menstruáció idején van egy-két kisebb pattanás.

2022. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egész jó amit az előző írt, de egy hülyeség van benne. Ne menj ki napozni! Ha nem érted miért, akkor nézz utána a bőr öregedésének a napfény hatására.

Informálódj a tudatos bőrápolásról. Szerezz be egy jó lemosót, hidratálót, fényvédőt. Ha ezek bejáródtak jöhetnek a szérumok, szalicilsav meg nia nekem sokat segített. Ne nyomkod a pattanásokat, jobb, ha maguktól tünnek el.

2022. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!