Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémás kiütésre mit lehet...

Ekcémás kiütésre mit lehet venni Hollandiában és hol?

Figyelt kérdés
és mi a neve?
2022. márc. 20. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hollandia egy elmaradott fos hely, ott nincs sem orvos, sem patika. :(
2022. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Ne írj már hülyeségeket.


Hívd fel kérdező a háziorvosodat akihez tartozol és kérj időpontot hozzá a próblémáddal. Az ekcéma nem játék, nem lehet bemenni a drogériába és csak venni rá a kence-ficét rá.

2022. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs háziorvosom, hogyérted hogy nem játék?
2022. márc. 23. 00:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam, mert egy ismerősömnek van és tudom, hogy kórházban is volt ezzel.


Nekem is volt bőrproblémám (nem ekcéma), hosszú évekig, semmi nem segített, tudom, hogy milyen rossz. Végül itt rendeltem meg sampon+csepegtető+krém kombót, de az ekcémára nem jó, már néztem. Minden bőrbetegség más ugye.


Itt írnak arról, hogy általánosságban véve mi segít, ugyanis a bőr megfelelő gondozása is fontos:

[link]

Ha még nem megy a holland, le lehet fordítani az oldalt. Illetve biztos magyarul is találsz elég infót.


Nem is lesz háziorvosod? Nincs tervben? Csak azért írom, mert lehet a neten is találni rá cuccokat, de szerintem egy házidoki/bőrorvos jobban tudná hogyan kezeld, amit csak ugye patikában lehet kiváltani.


Jó tanács csak, mert nekem is volt ismerősöm, akik minden nélkül akart itt élni, értsd egészségügyi biztosítást sem akart, mert ugye az pénz. Végül csak meg kötötte, itt pedig az első héten sikeresen elvágta a kezét, nem kicsit. Mentő kellett+ kórház, ha nincs biztosítás, sajnos nagyon drága mulatság, ezrekbe kerül... Csak jószándékból írtam, mert könnyen bajba lehet jutni, de persze te dolgod, hogy mit csinálsz.


A neten ezeket találtam ekcémára, de hogy melyik segít, ha segít, azt ugye nem tudhatjuk:


[link]


Itt most épp 1+1, de más helyen is megtudod venni a Lucovitaal márkát, mint pl. Da drogéria vagy Kruidvat. Van amúgy shamponja meg tusfürdője is ennek a krémmel, szükséges lehet függően ugye attól, hogy hol van épp az ekzéma valakin.


Ezek is ekcémás valók, kicsit komolyabban is néz ki: [link]


A keresőbe beírhatod amúgy, hogy:

"beste behandeling tegen eczeem"

és akkor kijönnek a Hollandiában kapható cuccok rá.

2022. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!