Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok otthon hajat vágni?

Szoktatok otthon hajat vágni?

Figyelt kérdés

Ha magatoknak vagjatok a hajtókar hogyan szoktatok?

Láttam már olyat,hogy előre van fesulve a haj,össze van gumizva és úgy van levagva. A végére szoktak még egy gumit tenni,ahol elvagjak

Ez mennyire jó ötlet?

Esetleg más otthoni tuti ötlet?

Fodrászhoz ha elmegyek, legalább 15-20 centit levag belőle,pedig annyira nincs szükség.

Mindig ez volt,és a hatkozepig (se)erő hajambol nem szeretnék megrovidebbet



2022. márc. 19. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

"Fodrászhoz ha elmegyek, legalább 15-20 centit levag belőle,pedig annyira nincs szükség."


Ez hogy van? Nálad a fodrász dönti el, hogy mennyit vág le belőle, vagy mi?!

2022. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondhatni..akármilyen hajat kértem,sosem vágtak úgy

Ez nem áll jól,azzal sok a baj,ez nem jó így,ez kezelhetetlen stb..

Egyszer derékig érő szép hajjal mentem el és haza jöttem hatkozepig erővel

Zokogtam mint egy 5 éves

2022. márc. 19. 13:26
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi,fogalmam sincs mit akartam a "hajtókar" helyett írni🤣

Már csak utólag láttam hogy javított a telefon

2022. márc. 19. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

De a fodrászváltás nálad szóba se jöhet, ugye? Ha mindig elmész hozzá, szr hajat kapsz a végén, akkor meg ne panaszkodj itt, oké? Te mész oda annak a tudatában, hogy úgyis elbssza.


Nekem soha nem volt ilyen problémám, ha elmentem fodrászhoz. Nekem párom vágja egyébként a hajvegeimet inkább.

2022. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta magamnak vágom. Youtube videókat néztem folyamatosan, megpróbáltam egy párszor és a végére eléggé belejöttem. Egy alap angol tudás nem árt azért hozzá. Van hajvágó ollóm, ritkító ollóm, és nemrég egy fodrász köpenyt is beszereztem. Ha megírod milyen fazont szeretnél, milyen típusu hajad van, szívesen linkelek videókat.
2022. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Fodrászhoz ha elmegyek, legalább 15-20 centit levag belőle,pedig annyira nincs szükség."


Én is találkoztam már ilyen fodrászokkal. Volt olyan is hogy nem egyenesen vágta le, egyik oldalt hosszabb volt.

Mondtam meddig vágja, de lesz4rta. Hirtelen jóval fentebb belekezdett és kész. Miért? "mert szerintem így jobban fog kinézni"

Ez volt a válasz.


Covid alatt vágtam magamnak, majd elmentem férfi fodrászhoz. Úgy vágja le ahogy kérem, nem viszi bele a saját elképzeléseit..és olcsóbb is! 1500ft/vágás.

2022. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igazítani, ritkítani magamnak szoktam, ha ennél többet szeretnék, akkor megyek fodrászhoz. nekem mondjuk évek óta hosszú vagy középhosszú hajam van, azt bármilyen trükk meg különleges technika nélkül meg tudom igazítani :D
2022. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!