Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen terméket használjak?

Milyen terméket használjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok mit tegyek ha a fejbőröm piros, korpás és hamar zsírosodik, kellemetlen illata is van pár nap után,és lassan nő, sampont váltottam de az sem volt jó, bőrorvos is adott krémet de az sem jo mert hamar zsiros tőle a hajam, milyen terméket kellene használnom ilyen esetben, Nizorált is használtam de az sem volt nagyom hatékony!
2022. márc. 13. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet fel kéne hívnod a fodrászod. Nem orvos, de lehet tud valamit ajánlani lehet ő tudja. Egy próbát megér 🤷🏼‍♀️


Amúgy használt a krém amit az orvos adott? Mert ha igen én használnám a krémet amíg helyrejön a bőröm függetlenül, hogy zsírossá teszi🤷🏼‍♀️ És utána lassan abbahagynám🤷🏼‍♀️

2022. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!