Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha emiatt hullik a szempil...

Baj ha emiatt hullik a szempillam?

Figyelt kérdés
Eloszor is elnezest a kategoria miatt nem igazan tudtam mashova sorolni ezt a kerdest. Szoval kb 2 hete hasznalok a szempillamra ricinusolajat. Nagyon szepen no ellentetben hogy sokkal tobbszor hullik meg mielott elkezdtem volna foglalkozni a pillaimmal. Ebben az esetben normalis hogy hullanak a szempillaim vagy csak inkabb rosszat tesz neki? Kerlek ne irjatok negativ valaszokat, nem igazan ertek ilyenekhez :/ elore is koszonom a valaszokat
2022. márc. 13. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam rá ricinusolajat és nem tapasztaltam ilyesmit, de lehet, hogy csak azért van mert gyakrabban fésülöd őket át, meg jobban figyelsz rájuk és ugyanannyira hullik csak eddig nem vetted úgy észre :) én a helyedben kicsit kevesebbet használnám aztán hátha.
2022. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!