Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi fog történni, ha egy héten...

Mi fog történni, ha egy héten belül háromszor is átfestem a hajam?

Figyelt kérdés

Életemben először festettem, és rossz színt választottam. Vettem egy másikat, de ez sem olyan, mint a dobozon. Szépen, egységesen megoldottam a festést, azzal nincs baj, nem foltos, anyámnak évek óta én festem, tehát nem a gyakorlat hiányzik, de árnyalatnyi eltérések azért sokat számítanak.. Most felraknék egy "biztonsági" sötétebb hajszínt, és abbahagynám a kísérletezést, tehát ez már biztosan a maradandó hajszínem lenne(egy hónapig kibírom vele). Viszont a mostanival megjelenni nem lehet, annyira mű, az előző meg brutálisan élénk volt. Tökre nem így néztek ki a dobozon, esetleg csak bizonyos megvilágításban tűnhetnek hasonlóan.


Azt éreztem, hogy már az elsőnél is meg volt terhelve a fejbőröm, illetve most a másodiknál is érzem, hogy olyan, mintha nem lenne rendben a fejbőröm, pedig már tiszta víz folyt a hajamból, és hát rendesen mar ez a cucc. A hajam talán minimálisan sérült, szép, egészséges, sűrű, vastag..


Tudom, hogy elvileg kétszer sem szabadna.


Aki 3x festette át egy héten belül, azzal mi történt?


Van esély rá, hogy kihullik a hajam, ha harmadszor is befestem? A neten ilyenről nincs infó..


2022. márc. 13. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gallyra vágod. Tapasztalat. Nem hullott ki nekem, de nagyon rossz lett az állapota.
2022. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Kopasz leszel, széttöredezik a hajad
2022. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Évek kérdése lenöveszteni a károsodott részt, inkább bírd ki egy kicsit ezzel a színnel.

Szerezz be ápoló termékeket, és egy ideig kíméld

2022. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Befestettem.


A festék nem fogta meg. Ki se hullott, még csak nem is csípett, mint a második festék. A hajam lágy esésű, vastag és bársonyos, mint volt. SEMMI sem történt, a hajam ugyanolyan bársonyos és vastagszálú, de valami borzalmas a színe(piros lett, vörös árnyalatokat próbáltam, de ez bohócpiros. Gondolom nem segített sokat, hogy az eredeti hajszínem is vörös, csak őszülök, illetve festett vörösre próbáltam másik vörös árnyalatot festeni. Talán előtte le kell szívni a hajam bohócpiros színét, hogy bármi be tudja fogni..).


Elmegyek egy méregdrága szalonba, ez a második festék úgy befogta, hogy ezt én már ki nem robbantom belőle. Bár lehet az volt a gond, hogy ez az utolsó harmadik egy ammóniamentes festék volt.. Nem tudom. Drága helyen csak megoldják, hogy nézzek ki ennyire igénytelennek.

2022. márc. 13. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4 semmi nem történt....MÉG

Többet nd csinálj ilyet, mert akkor tényleg tönkre vágod az egészet, és akkor aztán siránkozhatsz.

2022. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!