Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom visszakapni az...

Hogyan tudom visszakapni az eredeti hajszínemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 ève fekete a hajam, viszont mivel nagyon fehèr a bőröm ès zöld a szemem így elèg sápadtnak tűnök, gondolkoztam azon hogy először közèp barnára (eredeti hajszinemre) csinálom meg a hajam ès majd kèsőbb ha rendbe jött ès nem roncsolodik szőkitetek rajta.

Viszont nem szeretnèm annyit szőkíteni tehát hallodtam ilyenekről hogy "colour B4" "C-vitaminos por" stb amik elvileg vissza állítják az eredeti hajszínt, de sok panaszt hallodtam róluk, hogy vörös lett a haj, vagy foltos...

Ezt viszont szeretnèm elkerülni..

Nektek mi a vèlemènyetek? Mennyire vállnak be? Ès nem roncsolódik utánna a haj?

Esetleg ha valakinek van más módszerre erre, szívesen meghallgatom.


2022. márc. 12. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Sötétről világosra könnyebb váltani, mint fordítva. Egy jó fodrász tudná ezt neked több körben világosítani a kellő árnyalatra a lehető legminimálisabb károsodással.
2022. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is ne használj színvédő termékeket, inkább térj át olyan termékekre, amik megelőzik a haj károsodását.

Figyelj nagyon az ápolására.

Keress egy olyan fodrászt, aki biztosan ért hozzá.

Ne sajnáld rá a pénzt, vagy az időt.

2022. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!