Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik naptejnek van jo illata?

Melyik naptejnek van jo illata?

Figyelt kérdés
Tavaly nyaron a strandon mellettem kremezte magat egy lany,es nagyon jo illatu krem volt. Akkor meglestem a nevet,de azota elfelejtettem. Azt tudom,hogy valami dragabb cucc volt. Epp ezert nem vettem meg rögtön,azt gondoltam,majd az idei nyarra beszerzem,legalabb tovabb lesz jo a szav.ideje :) .. csakhogy közben a markara mar nem emlekszem :D

2022. márc. 7. 09:38
 1/3 flora08 ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik lehetett, csak egy tipp: a Hawaiian Tropic naptejeknek van kellemes, kókusz illata.
2022. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen amit 1-es ír is jó! Én mondjuk még nem találkoztam olyan naptejjel aminek ne lett volna jó illata. Kifejezetten szeretem pl.a legolcsóbbak közül való Sun Ozon illatát is, az afterjének is! Avonosak is jók! Viszont ha relatív drága volt, akkor Australian Gold márkára tippelek.
2022. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hawaiian Tropic a legjobb illatú, meg úgy alapból is.
2022. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!